Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dnia 16 czerwca miał miejsce drugi dzień Wizytacji Pasterskiej Ks. Bpa Zdzisława Fortuniaka. Zasadniczym punktem była uroczysta Msza św. w intencji chorych, starszych i cierpiących. Budująca była obecność wielu, z których 116 osób przyjęło w czasie tej Mszy św. sakrament chorych. "Niech Pan w swoim nieskończonym miłosierdziu wspomoże ciebie łaską Ducha Świętego. Amen! Pan, który odpuszcza ci grzechy, niech cię wybawi i łaskawie poddźwignie. Amen!".
A potem spotkanie modlitewne z chorymi w ich domu.
Link do transmisji Mszy św.: https://youtu.be/AN1CTBYMivQ